młodszy analityk sprzedaży in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Inne
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61278
phone
+48 697501981

Lubisz pracę z danymi dobrze znasz angielski i nie boisz się wyzwań?

Podejmij wyzwanie i dołącz do międzynarodowej firmy!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży FMCG,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale analiz sprzedaży,
  • przyjazne miejsce pracy,
  • elastyczne godziny - pracujesz przez 8 godzin dziennie rozpoczynając swój dzień między godz. 8:00 a 9:00,
  • home office raz w tygodniu,
  • pakiet sportowy, pakiet medyczny, pakiet kafeteryjny.

zadania

  • przygotowywanie zaawansowanych raportów dla klientów,
  • przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • praca z bazami danych (SQL/MySQL),
  • przygotowywanie narzędzi automatyzujących pracę (VBA),
  • analiza danych.

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Power Point (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie, mile widziani studenci (preferowani studenci ostatniego roku),
  • zdolności analityczno– statystyczne,
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie.