młodszy brakarz - pracownik produkcji in częstochowa

job type
praca tymczasowa

location
częstochowa, śląskie
job category
produkcja
reference number
47582

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Stanowisko: Pracownik produkcji - kontroler jakości

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Warszawska 347

oferujemy

  • owe wyższe stawki wynagrodzenia (podstawa + premia zawsze gwarantowana)
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • zapewnioną odzież roboczą
  • po miesiącu pracy – darmowe soki
  • pakiet benefitów Randstad PLUS
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym w Randstad
  • możliwość zdobycie doświadczenia na produkcji
  • dogodny dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską
  • pracę na 3 zmiany w systemie IV brygad

zadania

  • pracownik produkcji - kontroler jakości, u Naszego klienta ma zadanie pakowania wyrobów szklanych (butelek/buteleczek), do wysyłki.
  • klien pakuje wyroby szklany manualnie (ręcznie), lub mechanicznie. Każdy nowo zatrudniony pracownik jest szkolony z obsługi naszych maszyn produkcyjnych.
  • dodatkowo każdy pracownik produkcji kontroluje wyroby szklane pod kątem jakości.

responsibilities

  • chęci do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, RUCHU CIĄGŁYM,
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,
  • dobrej kondycji fizycznej
  • dobrego wzroku do wykrywania małych wad produkcyjnych na wyrobach szklanych