młodszy pakowacz in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57865
phone
+48 693470027

Poszukujesz stałej pracy na terenie Gliwic? Cenisz sobie możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia? Mamy dla Ciebie ofertę pracy do firmy, która zajmuję się produkcją opakowań żywnościowych na stanowisko: pakowacz!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przejścia pod strukturę firmy
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość skorzystania z licznych pakietów i rabatów m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna

zadania

  • odbieranie półproduktów z maszyny pakującej
  • kontrola jakości
  • załadunek i rozładunek palet
  • składanie kartonowych opakowań

oczekujemy

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany
  • chęci i motywacji do pracy