młodszy specjalista ds. audytów w dziale finansowym in wrocław

job type
praca stała
salary
PLN 4,000

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Bankowość
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
PLN 4,000
experience
0-6 miesięcy
reference number
56865
phone
+48 697102690

   Masz podstawową wiedzę z branży finansowej? Jesteś absolwentem uczelni wyższej lub studiujesz zaocznie i chcesz uczyć się w praktyce? Pracuj w międzynarodowym środowisku i ucz się od specjalistów.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dziale audytowym
  • możliwość zdobycia wiedzy z branży  finansowej
  • umowę o pracę
  • benefity ( kartę sportową, opiekę  medyczną)
  • pracę w centrum Wrocławia
  • szkolenia potrzebne do pracy
  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę

zadania

  • weryfikacja, czy wszystkie transakcje zostały zaksięgowane i zakończone
  • sprawdzanie raportów wykonywanych przez działy operacyjne
  • weryfikacja kwot wyliczanych przez dział operacyjny
  • współpraca z managerami
  • dbanie o obieg dokumentów
  • kontakt z klientem zagranicznym

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia wyższego (licencjat lub w trakcie studiów)
  • mile widziani studenci kierunków: ekonomia, finanse, prawo itp
  • zaangażowania
  • skrupulatności
  • znajomości pakietu MS Office
  • chęci do nauki