młodszy specjalista ds. hr z językiem niemieckim in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
50957

Znasz bardzo dobrze język angielski oraz niemiecki? Chcesz rozpocząć karierę w dziale HR międzynarodowej firmy? Skontaktuj się z nami!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • wprowadzanie i zmiana danych w systemie
  • przygotowywanie dokumentacji
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • rozwiązywanie problemów na podstawie zapytań pracowników wewnętrznych firmy

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego (warunek konieczny - Twoja codzienna praca będzie się odbywała w języku angielskim oraz niemieckim)
  • szybkiego przyswajania i przetwarzania informacji
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej
  • otwartości na nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy