młodszy specjalista ds. marketingu in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Reklama, Marketing, Public Relations
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
59103
phone
+48 697 700 323

Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w znanej i poważanej firmie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej),
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego

zadania

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i komunikacyjnej,
  • współpraca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi w zakresie tworzenia nowych materiałów promocyjnych,
  • wsparcie w koordynacji kampanii promocyjnych,
  • współorganizacja eventów (kontakt z podwykonawcami),
  • raportowanie skuteczności prowadzonych projektów,
  • koordynacja bieżącej komunikacji reklamowej na terenie centrum

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego,
  • ponad rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • wiedzy na temat prowadzenia kampanii online,
  • umiejętności prowadzenia projektów marketingowych,
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office