młodszy specjalista ds. obsługi dystrybucji in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
58039
phone
+48 697 400 214

Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie logistyki, umiesz monitorować procesy dystrybucji i chciał byś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej? Jeśli tak to Aplikuj!

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji artykułów spożywczych i napojów, które znane są w każdym zakątku świata!

oferujemy

  •  Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną na okres ok. pół roku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm z branży FMCG

zadania

  • Kontrolowanie i monitorowanie procesów związanych z realizacją tras dostawczych od momentu rozpoczęcia dnia pracy przez dostawców firm zewnętrznych, aż do zakończenia realizacji wszystkich zleconych zadań.
  • Kontakt z klientem w sytuacjach tego wymagających (rejestracja dostawy, zmiana awizacji, informacja o braku realizacji – zagrożenia realizacji, potwierdzenie odmowy przyjęcia, wyjaśnienia reklamacji, odbioru opakowań/palet).
  • Zbieranie informacji dotyczących przebiegu realizacji tras dostawczych, rejestrowanie w systemie operacyjnym przyczyn braku ich realizacji, wysyłanie sprawozdań i raportowanie statusu.
  • Stały nadzór nad jakością i poprawnością dokumentacji finansowej rozliczanej przez dostawców po realizacji trasy, poprzez bieżącą współpracę z Działem Rozliczeń i dostawcami/firmami transportowymi.
  • Monitoring i bieżące codzienne informowanie dostawców o różnicach w utargach i w rozliczeniach towarowych.

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w sektorze FMCG/transportu/usług logistycznych/łańcucha dostaw/magazynie – mile widziane.
  • Umiejętność obsługi programów MS Office i urządzeń biurowych. Mile widziana znajomość systemów informatycznych służących zarządzaniu dystrybucją.
  • Nastawienie na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego (kontakt bezpośredni, telefoniczny).
  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych