młodszy specjalista it in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58706
phone
+48 501 324 657

Jesteś osobą, która zna się na komputerach oraz urządzaniach biurowych? Chcesz rozwijać się w branży IT?

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (istnieje możliwość ustalenia elastycznego czasu pracy)
  • bogaty pakiet benefitów, m. in.: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, refundacja okularów, dofinansowanie do wakacji, zajęcia z języka obcego
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • rozwój w zakresie IT

zadania

  • zapewnienie bieżącego wsparcia w zakresie IT
  • administracja, eksploatacja i rozbudowa infrastruktury ICT włącznie z instalacją, konfiguracją, kontrolą i monitorowaniem
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym
  • importowanie poprawek i aktualizacji, kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa danych i archiwizacji
  • wprowadzanie procesów odzyskiwania, zapewnienie dostępności i bezpieczeństwa systemów
  • konfiguracja i instalacja sprzętu komputerowego
  • współpraca z zagraniczną siedzibą firmy
  • obsługa drugiego centrum znajdującego się również w Gliwicach

oczekujemy

  • osoby z wykształceniem technicznym, może być jeszcze w trakcie studiów
  • podstawowej wiedzy z obszaru IT
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawa jazdy w kat. B