młodszy specjalista it in słubice

job type
praca stała

location
słubice, lubuskie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57639
phone
+48 605303807

Komunikujesz się w języku niemieckim? Masz smykałkę do systemów komputerowych?

Aplikuj na naszą ofertę i rozwijaj się w prężnie rozwijającej się firmie.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • po okresie próbnym dodatkową premię
  • dofinansowanie do dojazdów do Słubic
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym

zadania

  • obsługa systemu ERP
  • zakładanie struktur w systemie
  • prowadzenie bazy danych o produktach
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (praca w dziale przygotowania produkcji)
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu przygotowania produkcji w bieżących zadaniach
  • raportowanie z systemu
  • kontakt w języku niemieckim (głównie telefoniczny i mailowy)

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane informatyczne)
  • doświadczenia na stanowisku biurowym-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • dobrej znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP
  • chęci do nauki
  • wysokiej kultury osobistej