monter in szczecin

job type
praca tymczasowa

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
produkcja
reference number
51646

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Lubisz majsterkować ? Elektryka, mechanika nie są Ci obce? A może chcesz zdobyć doświadczenie w branże elektrycznej? Świetnie! Nie zwlekaj, aplikuj a my dostosujemy pracę do Twoich możliwości.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, zwolnienia, ZUS)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14 ; 14-22)
  • wynagrodzenie : 2920 zł brutto miesięcznie
  • premia do 15%
  • prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy

zadania

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej
  • obsługa elektronarzędzi, narzędzi montażowych i pomiarowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

responsibilities

  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne