monter/ka aparatury oświetleniowej in sosnowiec

job type
praca tymczasowa

location
sosnowiec, śląskie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57960
phone
+48 505098922

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko pracowników montażu.

Jeśli lubisz prace manualne, jesteś precyzyjny/precyzyjna i nie boisz się wyzwań to mamy ofertę pracy dla Ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i nauki wśród najwyższej klasy specjalistów
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

zadania

  • montaż podzespołów i wyrobów gotowych na liniach produkcyjnych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości detali i wyrobów gotowych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • zdolności manualnych
  • dokładności, skrupulatności i chęci do nauki
  • doświadczenie w pracy na produkcji i montażu będzie dodatkowym atutem