monterka/ monter in łochowice

job type
praca tymczasowa

location
łochowice, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
reference number
52606

Poszukujesz lekkiej pracy na pełen etat z darmowym transportem ze Żnina? Mamy dla Ciebie super ofertę pracy!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, ubezpieczenia, urlopy) z możliwością długofalowej współpracy
  • lekką, siedzącą pracę przy montażu
  • 13zł/h brutto oraz możliwość zarobienia dodatkowej premii
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku- wolne weekendy!
  • darmowy dojazd ze Żnina do Łochowic
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii za polecenie kolejnej osoby zainteresowanej pracą
  • szansa na zyskanie cennego doświadczenia w pracy
  • atrakcyjne benefity, które przygotowaliśmy dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia medycznego

zadania

  • montaż podzespołów elektronicznych
  • odbiór elementów z tworzyw sztucznych

responsibilities

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • motywacji do podjęcia pracy
  • precyzji i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Oferta Cię zainteresowała? Chcesz porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj- to oferta właśnie dla Ciebie!