operator cnc in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
54030
phone
+48 667301907

lubisz samoloty? posiadasz doświadczenie w pracy na maszynach CNC? chciałbyś spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i zamiast sklejać plastikowe modele, uczestniczyć w montażu prawdziwych samolotów?

zapraszamy Cię do rozwinięcia skrzydeł w zespole operatorów maszyn CNC w firmie produkującej części do samolotów.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze do 6000 PLN brutto, w indywidualnych przypadkach możemy ponegocjować :),
  • miejsce pracy - Warszawa Włochy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14,00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).

zadania

  • obsługa frezarek/ tokarek CNC - obróbka metali,
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).

oczekujemy

  • znajomości obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających,
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz w pracy na maszynach CNC,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).