operator linii lakiernicznych in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
47455
phone
+48 665301703

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automotive.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, pakiet medyczny)
  • możliwość zatrudnienia pod strukturami firmy
  • miejsce pracy: Tychy-Wilkowyje, ul. Murarska

zadania

  • wyjmowanie detali z pojemników, kontrola jakościowa i ilościowa detali surowych,
  • zakładanie detali na zawieszki zgodnie z kartą operacyjną,
  • zdejmowanie detali z zawieszek w strefie rozładunku,
  • kontrola, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą

oczekujemy

  • chęć do podjęcia od zaraz pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane