operator logistyki wewnętrznej in nowa sól

job type
praca tymczasowa

location
nowa sól, lubuskie
job category
produkcja
reference number
52512

job description

Chcesz być częścią międzynarodowej firmy ?

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator logistyki wewnętrznej

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, restauracji)

zadania

  • Przygotowanie wyrobu gotowego i zwrotów produkcyjnych oraz foliowanie według określonych standardów
  • Zapewnia ciągłość produkcji poprzez dostarczanie towarów produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Przestrzeganie zasad HACCP
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
  • Segregacja odpadów po produkcji

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki jezdniowe
  • książeczka Sanepid

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Napisz sms o treści OPERATOR LOGISTYKI pod numer: 665 303 009 Oddzwonimy !