operator maszyn cnc in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
54488
phone
+48 725 305 705

Już dzisiaj zrób coś dla Siebie- zadbaj o stabilną przyszłość! Masz doświadczenie w pracy jako operator maszyn CNC? A może ukończyłeś kierunek techniczny (np. mechanikę, mechatronikę) i swoją wiedzę chciałbyś wykorzystywać w praktyce? Tak? Szukamy właśnie Ciebie !! Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku operator maszyn CNC.

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

Najlepiej zaaplikuj na to ogłoszenie lub napisz sms o treści „CNC” na nr 725-305-705 - a My do Ciebie oddzwonimy!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas ( uzależnione od Twojego doświadczenia)
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (wewnętrzny system szkoleń)
  • Opieka konsultanta
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina ),

zadania

  • Obsługa maszyn
  • Przeprowadzanie testów oraz pakowanie gotowego wyrobu,
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Raportowanie

oczekujemy

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Czekamy właśnie na Ciebie !!!