operator maszyn i urządzeń (m/k) in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51733

Szukasz stabilnej pracy w czystym otoczeniu? Umiesz obsługiwać, przezbrajać maszyny? Mamy dla Ciebie ofertę. Praca zarówno dla panów jak i pań.

oferujemy

  • umowę o pracę stałą (bezpośrednio z pracodawcą)
  • wynagrodzenie 3200- 3500 pln brutto/miesięcznie- wynagrodzenie zależne od stanowiska i doświadczenia
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym premie
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • dodatek za system IV-brygadowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych- w tym dostęp do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, paczki świąteczne
  • komfortowe i czyste warunki pracy
  • płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne, opłacone składki ZUS

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ustawianie i zmienianie parametrów maszyn
  • kontrolowanie zachodzącego procesu

responsibilities

  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości do pracy w systemie IV brygadowym
  • min. 6-miesięcznego doświadczenia w obsługiwaniu maszyn

Jesteś zainteresowany/a?

Wyślij CV przez formularz lub SMS o treści "PRACA operator" pod numer 605 303 807.