operator maszyn produkcyjnych z obsługą wózka widłowego in sady

job type
praca stała

location
sady, wielkopolskie
job category
Lotnictwo
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57828
phone
+48 697660052

job description

Poszukujesz stałej pracy w międzynarodowej firmie?

masz  doświadczeniu na stanowisku pracownik produkcji lub

operatora wózka widłowego?

to doskonała oferta dla Ciebie!

dołącz do zespołu w nowym zakładzie produkcyjnym w Sadach

zatrudnimy kilka takich osób, więc nie czekaj tylko wyślij swoje

CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego!

oferujemy

  •  umowa o prace na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkową premią
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełną wyzwań pracę w nowo otwartym oddziale dynamicznie rozwijającej się organizacji, w międzynarodowym środowisku
  • pracę przy najnowszych technologiach

zadania

  • produkcja farb proszkowych spełniających wymogi klientów i standardy firmy
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z procedurami
  • obsługa wózka widłowego przy transportowaniu i składowaniu surowców i produktu gotowego
  • nadzór nad parametrami jakościowymi produktu
  • utrzymanie porządku w swoim obszarze pracy

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operatora w zakładzie produkcyjnym, preferowane branże chemiczna lub żywieniowa
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładności, sumienność
  • umiejętności pracy z ludźmi
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem