operator maszyn in gliwice

job type
praca tymczasowa

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
62317
phone
+48 667800972

Szukasz pracy w Gliwicach? Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku?

Świetnie, ponieważ mamy ofertę skierowaną do osób z wykształceniem lub doświadczeniem technicznym.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na czas określony i możliwość przejścia w struktury firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenie nawet do 4000 zł brutto
  • pracę w dogodnej lokalizacji na strefie w Gliwicach
  • możliwość zdobycia większego doświadczenia

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • współpraca z innymi działami
  • praca przy produkcji regałów metalowych

oczekujemy

  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość przyrządów pomiarowych lub dodatkowe uprawnienia np. wózek widłowy, suwnica, żuraw
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku
  • zaangażowania