Mail to a Friend

operator maszyn in grodzisk mazowiecki

job type
praca stała

location
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
56696
phone
+48 697894189

Szukasz pracy albo chcesz ją zmienić? Zależy Ci na współpracy ze stabilnym pracodawcą i wynagrodzeniu wypłacanym na czas? Aplikuj do Randstad, a zostaniesz zatrudniony bezpośrednio przez naszego klienta!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczna
  • szkolenia wewnętrzne
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych - w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej pieczywa
  • obsługa elektronicznych paneli sterujących maszynami
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej
  • monitorowanie stanu maszyn i urządzeń - w tym zgłaszanie usterek
  • przezbrajanie maszyn pod konkretne produkty
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej jako operator
  • dokładności i rzetelności
  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka)
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej