operator maszyn in kąty wrocławskie

job type
praca stała

location
kąty wrocławskie, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
62737
phone
+48 667450230

job description

Rozpal swoją karierę zawodową!

Pracuj u lidera produkcji elementów żeliwnych do kominków!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę - bez pośrednictwa agencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 4200 zł brutto + premie
  • pracę w systemie dwuzmianowym(ośmiogodzinnym) - koniec z pracą w nocy i w weekendy!
  • dodatek transportowy
  • bogaty pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie opłacone przez pracodawcę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość o realizację planów produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do długofalowej współpracy

Uwaga: dojazd do pracy pozostaje po stronie pracownika - oferta bez zorganizowanego dojazdu pracowniczego

Zainteresowała cię oferta pracy - APLIKUJ przesyłając swoje CV!

Nie zwlekaj, liczba wakatów jest ograniczona!