operator maszyn in namysłów

job type
praca tymczasowa

location
namysłów, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
reference number
47883
phone
+48 tel. 695 955 232

Chcesz pracować u największego producenta i eksportera okien dachowych na świecie?

Dołącz do zespołu i ciesz się stałą i atrakcyjną pracą z realną możliwością rozwoju!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • podstawę + atrakcyjną premię miesięczną
  • benefity pracownicze - pakiet Randstad PLUS ( prywatna opieka medyczna + karta sportowa, zniżki do sklepów)
  • perspektywę zatrudnienia na stałe

zadania

  • praca przy produkcji okien do poddaszy
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

oczekujemy

  •  gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do długotrwałej współpracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji