operator maszyn in opole

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 3,450 miesięcznie

location
opole, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
6-12 miesięcy
reference number
57899
phone
+48 722100901

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet benefitów, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + 2 premie
  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny max 3 mc (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta sportowa w całości dofinansowana przez firmę)
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • obsługa i nadzór urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie regulacji urządzenia podczas procesu produkcji
  • dbanie o porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym (II zmiany, 12h, 14 dni pracujących w miesiącu)

Wyślij CV! Zadzwoń! Lub wyślij sms pod nr 722100901 o treści PRACA