operator maszyn in opole

job type
praca tymczasowa

location
opole, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59015
phone
+48 693470594

Masz chęci do pracy ale nie posiadasz doświadczenia? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator maszyn / pracownik produkcji

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie miesięczne
  • długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

zadania

  • prosta obsługa maszyn
  • udział w procesie produkcyjnym podzespołów karoserii

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju
  • dyspozycyjności w systemie 3 zmianowym

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści SNOP PRODUKCJA - 693 470 594. Skontaktujemy się z Tobą!