operator obrabiarek cnc in kostrzyn nad odrą

job type
praca stała

location
kostrzyn nad odrą, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
49948

job description

oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • Pełen zakres szkolenia z obsługi obrabiarek numerycznych,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne szkolenia)

zadania

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Pisanie programów na obrabiarkach (po zdobyciu doświadczenia)

responsibilities

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane kierunki: obróbka mechaniczna, mechanika, budowa maszyn)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana umiejętność programowania w systemie Heidenhain lub innym

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!!! Wyślij sms o treści PRACA CNC na numer 501 331 880 ODDZWONIMY!!!

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)