operator produkcji in biskupice

job type
praca stała

location
biskupice, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
51652
phone
+48 506463228

Nie przegap takiej szansy ! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby , ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii ! Szukamy nowych talentów ! Czyli właśnie Ciebie ! Nie czekaj i wyślij Cv !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • system 4 brygadowy
  • dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Strzegom

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
  • realizacja planu produkcyjnego
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • obsługa komputera/ paneli dotykowych

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WROCŁAW” z Twoim imieniem pod numer telefonu  506463228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.