operator produkcji in mszczonów

job type
praca stała

location
mszczonów, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57733
phone
+48 501331556

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • liczne benefity (np. opłacenie karty wędkarskiej)
  • umowę o pracę

zadania

  • uczestniczenie w procesie produkcji opakowań
  • obsługa maszyn
  • wykonywanie innych prac związanych z procesem około produkcyjnym.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • gotowości do pracy 3 zmianowej
  • sumienności w wykonywaniu zadań