operator produkcji in nowa sól

job type
praca tymczasowa

location
nowa sól, lubuskie
job category
produkcja
reference number
52287

job description

Dla firmy działającej w branży spożywczej poszukujemy:

Operatorów produkcji

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, restauracji)

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego
  • kontrola działania maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • przestrzeganie zasad HCCP
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

responsibilities

  • gotowość do pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • książeczka Sanepid

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "operator produkcji" pod numer 665 303 009 - oddzwonimy