operator produkcji in piła

job type
praca tymczasowa

location
piła, wielkopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56780
phone
+48 512974066

Nie masz jeszcze żadnego doświadczenia i chcesz rozpocząć swoją pierwszą pracę w Pile? Chcesz pracować dłużej u jednego pracodawcy, bo cenisz sobie stabilność? Aplikuj do Randstad i zacznij pracę w bezpiecznych i komfortowych warunkach, w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS) z realną możliwością zatrudnienia na stałe u klienta
  • dobre wynagrodzenie i dodatki za pracę np. za pracę w nocy lub dodatek zmianowy
  • pracę na 3 zmiany
  • pakiet dodatków dla każdego pracownika Randstad: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie; zniżki na zakupy online, na bilety do kina lub do restauracji

zadania

  • montowanie ręczne lekkich produktów
  • pakowanie i kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-6:00
  • dokładności i komunikatywności
  • nie oczekujemy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy