operator produkcji in wałbrzych

job type
praca stała
salary
PLN 3,600 miesięcznie

location
wałbrzych, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
61257
phone
+48 605133035

Pracuj krócej w miesiącu! Zyskaj czas dla siebie! Teraz możesz, dzięki ofercie pracy w LG Chem Wrocław Energy w Biskupicach.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4000 zł
  • nowoczesny zakład pracy
  • możliwość rozwoju i awansu nawet po 6 miesiącach
  • udział w szkoleniach wdrażających
  • dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
  • obiad za 5 zł
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT z dolnego śląska z ponad 50 przystanków m.in.: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Nowa Ruda, Strzegom

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
  • obsługa komputera/ paneli dotykowych
  • realizacja planu produkcyjnego
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym (4 dni po 12 H i 4 dni wolnego)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WROCŁAW” z Twoim imieniem pod numer telefonu 605133035, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.