operator wózka widłowego- bez doświadczenia in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
produkcja
reference number
50642

Szukasz pracy, która zapewnić Ci atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie spożywczej? Zarób nawet 24 brutto/h.

Jeżeli nie posiadasz uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego- zgłoś się pomożemy Ci je zdobyć.

oferujemy

  • Wysokie zarobki 17,50 brutto/ h po okresie próbnym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet Benefitów ( kartę sportową OK System , zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji, dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover )
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską- miejsce pracy Poznań
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy oraz opiekę wykwalifikowanych Konsultantów
  • Możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z rabatami do 50% ceny rynkowej
  • Umowę o pracę tymczasową z perspektywą dłuższej współpracy (składki ZUS odprowadzone + płatny urlop wypoczynkowy )

zadania

  • Operator wózka widłowego pobiera, zdaje i sprawdza stan techniczny

sprzętu transportowego

  • Zaopatruje stanowiska produkcyjne w materiały do produkcji
  • rozładunek, załadunek towaru

responsibilities

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku- system III zmianowy
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT lub gotowość do ich uzyskania
  • Książeczki sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • Zaangażowania i punktualności

Dołącz do naszego zespołu już dziś ! Aplikuj ! lub skontaktuj się z nami wysyłając sms o treści "praca" na nr tel 605 -144 - 116