operator wózka widłowego - nowa huta in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
magazyn
reference number
50087

Jeśli poszukujesz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy i posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS)
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • atrakcyjne zarobki (stawka godzinowa + 4,50 zł brutto dodatek nocny) i terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • NIEDZIELE I ŚWIĘTA płatne 100%
  • stołówkę na terenie zakładu produkcyjnego plus 50% DOFINANSOWANIA do posiłków
  • BENEFITY ( karta sportowa OK System, opieka medyczna Medicover, rabaty do kina i sklepów - www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/)
  • ekwiwalent za pranie odzieży

zadania

  • rozładunki i załadunki towarów,
  • dokonywanie przeładunku towarów,
  • składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym porządkiem
  • prace magazynowe

responsibilities

  • chęć podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • motywacja oraz chęci do pracy,
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, sumienność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.