operator wózka widłowego in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57727
phone
+48 820

Poszukujesz pracy na magazynie? Zawsze chciałeś/-aś rozwijać się w tej dziedzinie! Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy? Idealnie trafiłeś, mamy dla Ciebie pracę!

Aplikuj i rozpocznij pracę na stanowisku: operator wózka widłowego!

oferujemy

  • szybki proces rekrutacyjny!
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • pracę w systemie 4-brygadowym
  • atrakcyjne zarobki
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • stołówkę na terenie zakładu produkcyjnego plus 50% DOFINANSOWANIA do posiłków
  • ekwiwalent za pranie odzieży
  • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System )

zadania

  • rozładunki i załadunki towarów,
  • dokonywanie przeładunku towarów,
  • składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym porządkiem
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • doświadczenie na w/w stanowisku- mile widziane!
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Nie czekaj! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prześlij CV lub zadzwoń!