operator wózka widłowego in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
magazyn
reference number
52006

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie?Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV!

Dla naszego Klienta - firmy Emerson - globalnego koncernu z branży automatyki przemysłowej-do zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Wózka Widłowego.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na jedną lub dwie zmiany ( 5:30-13:30,13:30-21:30)
  • pakiet benefitów m.in.OK System, LuxMed
  • współpracę z jedną z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce
  • miłą atmosferę w pracy
  • opiekę konsultanta

zadania

  • ładowanie/rozładowywanie samochodów dostawczych
  • sprawdzanie poprawności dostaw
  • raportowanie dostaw i wysyłek w systemie ERP
  • właściwa alokacja towarów na magazynie oraz w obrębie obszaru produkcji
  • uzupełnianie stanów materiałowych na obszarach produkcyjnych i wspomagających

responsibilities

  • wykształcenia zawodowego/średniego
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych II lub III WJO
  • sumienności, staranności, uczciwości
  • umiejętności obsługi MS Office
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie n podobnym stanowisku