operator wózka widłowego in piła

job type
praca stała

location
piła, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57568
phone
+48 512974066

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych? Jesteś energiczny/a i szukasz pracy na dłużej? To się świetnie składa – mamy dla Ciebie stałą pracę!

Dla naszego Klienta, znanej i cenionej na rynku marki w branży oświetleniowej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator/ka wózka widłowego

miejsce pracy: Piła, ul. Przemysłowa

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, karta Multisport, premie świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nowoczesne i komfortowe warunki pracy.

zadania

  • realizacja załadunków i rozładunków,
  • obsługa dokumentacji magazynowej oraz transportu wewnętrznego,
  • przyjmowanie towaru oraz segregowanie go na półkach,
  • kompletowanie towarów i przygotowanie wysyłek,
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,
  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie,
  • bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru.

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem!