operator wózka widłowego in szałsza

job type
praca tymczasowa

location
szałsza, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57575
phone
+48 601 503 953

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Posiadasz uprawnienia UDT? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę od zaraz
  • stawkę 17,86zł/h brutto (3000zł brutto miesięcznie, ok 2150zł "na rękę"), dodatek za pracę w godzinach nocnych +20%, dodatek transportowy za dojazd do pracy w wys. 150zł brutto, dodatek do pracy w chłodni i mroźni 100-200
  • pracę w Szałszy k. Gliwic (przystanek Szałsza, linie komunikacji miejskiej 57, 80, 112, 288)
  • przejście bezpośrednio w struktury firmy już po trzech miesiącach
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • szybką rekrutację dla zdecydowanych osób

zadania

  • obsługa wózka widłowego oraz paletowego
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • rozmieszczanie palet na regałach

oczekujemy

  • posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe
  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie