operator/ka maszyn in skarbimierz-osiedle

job type
praca tymczasowa

location
skarbimierz-osiedle, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56465
phone
+48 501310898

Szukasz zmian, a operowanie maszynami to dla Ciebie pestka? Zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych warunkach pracy? Pracuj w globalnym koncernie przekąskowym w Skarbimierzu-Osiedle przy produkcji gum i cukierków, w firmie Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki oraz płatny urlop wypoczynkowy ),
  • nowa stawka - stabilne wynagrodzenie zawsze na czas, + premie miesięczne oraz dodatki,
  • podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość zatrudnienia przez Klienta,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z: Brzegu, Nysy, Grodkowa, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy oraz Łosiowa,
  • bogaty pakiet benefitów RandstadPlus: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, pakiet zniżek ()

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji gum i cukierków,
  • obsługa paneli komputerowych sterujących pracą maszyn,
  • kontrola jakości produktu,
  • ręczne sortowanie, pakowanie oraz paletyzacja wyrobów,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • dbanie o bezpieczeństwo, porządek i czystość w miejscu pracy.

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operator maszyn lub podobnym w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • zdolności manualnych,
  • gotowości do pracy w systemie 4 - brygadowym,
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.