order management with swedish/danish in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
52670

Chciałbyś spróbować swoich sił w logistyce, ale nie masz takiego doświadczenia? Nie szkodzi :)

Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy z międzynarodowym klientem? Świetnie!

Być może doskonale znasz procedury wprowadzania i monitorowania zamówień a SAP nie jest Ci obcy? Tym lepiej!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów do 3 zespołów:

zupełnie nowy zespół dedykowany na rynek duński i 2 już istniejące zespoły, które dynamicznie się rozwijają.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie + premia roczna
  • pakiet benefitów
  • możliwość zdobycia doświadczenia w przenoszeniu procesów

zadania

  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP na podstawie danych od klientów i sprzedawców
  • monitorowanie statusu zamówień i koordynacja dostaw
  • pośredniczenie w kontakcie klient – inne działy (planowania, spedycji, magazyn)
  • analizowanie i sprawdzanie stanów zamówień i informowanie stron zainteresowanych o aktualnej sytuacji
  • monitorowanie zleceń zablokowanych i podejmowanie kroków mających na celu zrealizowanie zamówienia zablokowanego
  • raportowanie
  • możliwy udział w aktywnej współpracy przy przenoszeniu nowych procesów z Danii

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego lub szwedzkiego i angielskiego min. (B2)
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku (mile widziane doświadczenie w logistyce/w kontakcie z klientem)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowy atutem
  • zainteresowanie pracą w obszarze zamówień
  • chęć do udziału w tranzycji