pakowacz, praca od zaraz in zabrze

job type
praca tymczasowa

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
reference number
50494

Jeżeli chcesz aby Twoim pracodawcą był lider w produkcji izolacji w Europie - aplikuj, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij SMS o treści: PAKOWACZ na numer 697-170-383, a na pewno oddzwonimy!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową w Randstad
  • stałą umowę o pracę po 3 miesiącach pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • kompleksowe wdrożenie i pomoc na stanowisku pracy przez pierwsze tygodnie
  • możliwość nabycia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej

zadania

  • kontrola jakości pakowanych elementów
  • obsługa urządzeń pakujących na linii technologicznej zgodnie z ich przeznaczeniem
  • pakowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • współpraca z pracownikami na linii produkcyjnej
  • dbanie o czystość i dobry stan stanowiska pracy

responsibilities

  • nie oczekujemy wykształcenia
  • Odpowiedzialność i samodzielne, rzetelne wykonywanie przydzielonych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • motywacji do pracy fizycznej na produkcji
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • mile widziane, doświadczenie w pracy przy liniach produkcyjnych
  • mile widziane, doświadczenie w branży izolacji i/lub opakowań przemysłowych