pakowaczka, operator/ka maszyn in rybnik

job type
praca tymczasowa

location
rybnik, śląskie
job category
produkcja
reference number
49392

Poszukujesz pracy od zaraz? Posiadasz książeczkę sanpeid oraz możesz podjąć zatrudnienie od zaraz? Posiadamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • zatrudnienie w firmie z branży produkcyjnej- elementy opakowań na żywność
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2100zł brutto miesięcznie + premia
  • bony i paczki świąteczne

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • pakowanie, konfekcjonowanie, bieżąca kontrola jakości i selekcja
  • etykietowanie opakowań zbiorczych
  • strechowanie i zabezpieczanie gotowych opakowań
  • wypełnianie raportów produkcyjnych
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

responsibilities

  • posiadania książeczki epidemiologiczno-sanitarnej
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od zaraz
  • zdolności manulanych
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji