pakowacz/ka wyrobów gotowych in skarbimierz-osiedle

job type
praca tymczasowa

location
skarbimierz-osiedle, opolskie
job category
produkcja
reference number
51015

Zastanawiałeś się jak to jest pracować w globalnym koncernie przekąskowym gdzie produkowane są takie marki jak 3Bit, Milka, Oreo? Dla Naszego Klienta, firmy Mondelez Polska Production Sp. z o. o., poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia, my wszystkiego Cię nauczymy!

Dział: Selection box / Fabryka Wyrobów Czekoladowych

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • stabilne wynagrodzenie - nowa stawka (13,70 brutto/h),
  • premie do 15% + dodatki płacowe,
  • opiekę Konsultanta Randstad,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające,
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz rabaty do 50% (restauracje, sklepy, bilety do kin),
  • bezpłatny dojazd m.in.: z Brzegu, Lewina Brzeskiego, Łosiowa, Grodkowa, Nysy, Namysłowa, Olszanki, Wiązowa, Skoroszyc oraz Pisarzowic

zadania

  • manualne pakowanie gotowych batonów,
  • drobne prace porządkowe,
  • zapewnienie efektywnego procesu produkcji,
  • stosowanie się do obowiązujących standardów organizacji, czystości i higieny w miejscu pracy

responsibilities

  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź chęć jej wyrobienia,
  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym (czterobrygadowym),
  • zdolności manualnych,
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracodawcy