pomocnik operatora praca na produkcji radom

job type
praca stała

location
radom, mazowieckie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51602

Jeśli pracowałeś / pracowałaś na produkcji, chcesz nauczyć się obsługi maszyn , dołącz do naszego zespołu przesyłając swoje CV.

Szukamy pomocników operatora do jednej z firm w centrum Radomia.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość przejścia bezpośrednio na umowę stałą z zakładem po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe benefity:

  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta z nielimitowanymi wejściami na obiekty sportowe i rekreacyjne

zadania

  • przygotowanie materiału do produkcji
  • kontrola wyrobu
  • obsługa maszyny pod okiem wykwalifikowanych operatorów
  • możliwość rozwoju

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na produkcji lub pracy fizycznej
  • gotowości do pracy w systemie dwu i trzy zmianowym
  • motywacji do pracy