pomocnik operatora produkcji in rajkowy

job type
praca tymczasowa

location
rajkowy, pomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57896
phone
+48 693074693

Szukasz pracy, która rozwinie Twoje umiejętności? Masz już doświadczenie w pracy na produkcji? Zapoznaj się z naszą ofertą - właśnie Ciebie szukamy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie docelowo na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe)
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne
  • możliwość korzystania z bezpłatnych wejść na siłownię w Pelplinie
  • przyjazną atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy i szkolenia
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

zadania

  • pomoc przy obsłudze maszyn
  • pakowanie i sortowanie wytworzonych produktów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy fizycznej (mile widziane)
  • aktualnej książeczki SANEPID (bądź gotowości jej wyrobienia)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz