pracownicy produkcji in chełmża

job type
praca tymczasowa

location
chełmża, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
reference number
47334

Szukasz pewnej i stabilnej pracy? Masz doświadczenie na produkcji lub chcesz je zdobyć? Mamy ofertę dla Ciebie.

Zatrudnimy pracowników produkcji dla znanej firmy w Chełmży!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie do 2700 zł brutto miesięcznie
  • możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace polegające na obróbce skrawaniem
  • polerowanie przy użyciu pasty polerskiej
  • obsługa wiertarek stacjonarnych

responsibilities

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • zmysłu technicznego