pracownik biurowy z językiem niemieckim in rzepin

job type
praca stała

location
rzepin, lubuskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58237
phone
+48 667 700 253

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej okolicy? Już teraz możesz się dowiedzieć, wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • prywatną opiekę medyczną
  • premię uznaniową, premię obecnościową, premię roczną
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

zadania

  • administracja związana z obsługą klientów firmy
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami w języku niemieckim
  • rejestracja zamówień i zgłoszeń
  • opracowywanie reklamacji
  • serwis posprzedażowy
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobrej znajomości j. niemieckiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole