pracownik/-ca produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 3,200 miesięcznie

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
54997
phone
+48 667 966 887

Dla naszego Klienta - francuskiej firmy z branży motoryzacyjnej - poszukujemy pracowników produkcji.

Co oferujemy? Stabilne zatrudnienie, atrakcyjną stawkę godzinową, możliwość zdobycia nowych kwalifikacji oraz awansu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj. W trakcie rozmowy przedstawimy ci wszystkie kluczowe informacje oraz rozwiejmy wszystkie wątpliwości. A jeśli nie masz doświadczenia w pracy przy produkcji - wszystkiego cię nauczymy!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • pracę w Dąbrowie Górniczej (Strzemieszyce Wielkie, ul. Szklanych Domów) lub Sosnowcu (ul. Inwestycyjna )
  • stałą stawkę godzinową
  • szybkie przejście w struktury firmy (już po 3 miesiącach)
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dodatki oraz premię świąteczną
  • bezpłatny transport do zakładu (dojazd z Olkusza, Sławkowa, Bukowna, Strzemieszyc Wielkich, Jaworzna, Sosnowca, Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Ząbkowic)
  • dofinansowanie do obiadów na stołówce
  • pracę w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (6-14-22)
  • szkolenie wdrażające dla nowych pracowników
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • bogaty pakiet Randstad plus (np. karta Multisport, opieka medyczna)

zadania

  • przenoszenie szyb samochodowych
  • prace manualne
  • wzrokowa kontrola jakości szyb

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • zdolności manualnych