pracownik / ca produkcji in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
60145
phone
+48 697504647

Szukasz dodatkowej pracy? Chcesz pracować w niepełnym wymiarze i zyskać dodatkowe wynagrodzenie i benefity? A ponadto chcesz pracować w firmie z tradycjami?

Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
  • benefity w postaci kart podarunkowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • możliwość elastycznego grafiku w zależności od Twojej dyspozycyjności
  • pracę w nowoczesnym otoczeniu technologicznym
  • opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki oraz płatne urlopy)
  • dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • pakowanie gotowych produktów - margaryna
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • po okresie wdrożenia możliwość podnoszenia dalszych kwalifikacji i wynagrodzenia – poprzez naukę obsługi różnego rodzaju maszyn

oczekujemy

  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • książeczka sanepidowska - warunek konieczny