pracownik działu ds. obsługi dystrybucji in szczecin

job type
praca tymczasowa

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
62318
phone
+48 132

job description

  • lubisz gdy dużo się dzieje?
  • jesteś multizadaniowy?
  • lubisz mieć kontakt z ludźmi?
  • chcesz zdobyć doświadczenie w dużej międzynarodowej firmie?
  • szukasz pracy na prawobrzeżu?

Jeśli tak to dobrze się składa.

Mamy pracę właśnie dla CIEBIE!!!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość poznania specyfiki pracy w dziale logistycznym dużej międzynarodowej firmy z branży FMCG

zadania

  • kontrola i monitorowanie procesów związanych z realizacją tras dostawczych od momentu rozpoczęcia dnia pracy przez dostawców firm zewnętrznych, aż do zakończenia realizacji wszystkich zleconych zadań
  • kontakt z klientem w sytuacjach tego wymagających (rejestracja dostawy, zmiana awizacji, informacja o braku realizacji- zagrożenia realizacji, wysyłanie sprawozdań i raportowanie.
  • stały nadzór nad jakością i poprawnością dokumentacji finansowej rozliczanej przez dostawców, poprzez bieżącą współpracę z działem rozliczeń oraz dostawcami i firmami transportowymi

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • nastawienie na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego (kontakt bezpośredni i telefoniczny)
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym