pracownik fizyczny in gądki

job type
praca stała

location
gądki, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
59885
phone
+48 052

Chcesz pracować na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta?

Chciałbyś/-ałabyś mieć dużo czasu dla siebie?

Zachowaj balans między pracą, a życiem prywatnym - dzięki tej pracy jest to możliwe!

Czekamy na Ciebie - 697 660 052 / 605 131 868!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio u Klienta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne + realne podwyżki
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • darmowe obiady
  • dofinansowanie do paliwa
  • bogaty pakiet benefitów: m.in. bony na święta, platforma benefitowa

zadania

  • prace magazynowe
  • komplementacja towarów (załadunki i rozładunki)
  • prace ze skanerem

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane: książeczka sanepid i/lub uprawnienia na wózek widłowy - NIE JEST to wymóg konieczny

Zaintersowany/-a? - dzwoń już dziś!