pracownik magazynowy - operator in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
magazyn
reference number
47320

Stań się częścią międzynarodowej firmy z dużymi tradycjami. Pracuj dla lidera w produkcji stali

w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych producentów w Europie.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie 2500 - 2800 zł brutto + atrakcyjne premie i dodatki m. in nagrody roczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14-22)
  • dodatki kodeksowe za pracę w godz. nocnych
  • w okresie od listopada do marca - posiłki regeneracyjne
  • dla najlepszych możliwość przejścia w struktury zakładu,
  • pakiet benefitów Randstad Plus ( m.in.dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • bieżąca obsługa dostaw - załadunek, rozładunek
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego
  • prace porządkowe na hali

responsibilities

  • doświadczenia w pracach magazynowych - rozładunku/załadunku
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę